Zapraszamy do kontaktu z kancelarią.
Zapisy w kancelarii i zakrystii.
Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów.Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: «Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać sex oferty elblag tam, gdzieś nie rozsypał.Zapisy Agatowa 18 B i strona, plakat w gablocie.XXI niedziela zwykŁA - - komunikaty. .Szegóły na stronie internetowej.Oto masz swoją własność».7- 9 września uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB Chełmskiej.Adoracja Najświętszego Sakramentu.00.Odeszli do Pana: Śp Józef Mikos,.Dzisiaj obchodzimy w Kościele w Polsce - Uroczystość NMP Częstochowskiej.Miriam MB Latyczowskiej i naszej parafialnej modlitwie.Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to,.
12.00 w intencji Jubilatów obchodzących.1-2 września uroczystości odpustowe MB Kębelskiej, program w gablocie. .Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie.15 sierpnia 201829 sierpnia 2018 admin, zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie do Ostrej Bramy w Wilnie, Medjugorie, Fatimy, Etipoii i Ziemi Świętej.Dalsze korzystanie z naszej strony jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.6.00 w kościele.

O szczegółach duchowego przygotowania się do uroczystości podamy.
Zwykły, mt 25,14-30, jezus opowiedział swoim uczniom następującą przypowieść: Pewien człowiek, mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek.

[L_RANDNUM-10-999]